Hakkımızda - Ovit Süt Ve Süt Ürünleri - Rize/MERKEZ - 0 537 226 90 53
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

Sağlıklı bir hayat için temel zorunluluklardan biriside beslenme ihtiyacıdır. Günümüzde bu gıda sektöründe kar amacı güden kuruluşlar tarafından belirli hileler yapılmakta ve insan sağlığı ile oynanmaktadır. Bunun için bilindik ve güvenilirliğini kanıtlamış işletmelerden gıda alışverişlerinizi yapmanız çok büyük öneme sahiptir. Ovit süt ve Süt Ürünleri olarak bizler de bu alanda siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

 

Ovit süt ve Süt Ürünleri Rize ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Rize süt ve süt ürünleri sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

İşletmemizde doğal süt, yoğurt, peynir, tereyağı gibi süt ürünlerinin taze taze satışını yapmaktayız. Bu ürünlerimizi güvenilir ve doğal olarak üreten üreticilerden temin etmekte ve üreticilerimizi belirli aralıklarla kontrol etmekteyiz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

 

Eğer sizler de kaliteli, güvenilir bir kurumdan gıda alışverişi yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ovit süt ve Süt Ürünleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

 

rize merkez süt ve süt ürünleri,rize merkez süt ve süt ürünleri çeşitleri,rize merkez süt ve süt ürünleri satışı,rize merkez doğal süt ürünleri,rize merkez doğal köy ürünleri,rize merkez keçi sütü satışı,rize merkez keçi sütü fiyatları,rize merkez keçi sütü,rize merkez günlük keçi sütü,rize merkez günlük taze süt,rize merkez günlük taze süt satışı,rize merkez süt satışı,rize merkez günlük süt satışı,rize merkez keçi peyniri,rize merkez keçi peyniri satışı,rize merkez keçi peyniri çeşitleri,rize merkez koyun yoğurdu,rize merkez koyun yoğurdu satışı,rize merkez doğal koyun yoğurdu,rize merkez koyun yoğurdu,rize merkez koyun yoğurdu satışı,rize merkez koyun yoğurdu fiyatları,rize merkez organik peynir,rize merkez organik peynir satışı,rize merkez organik yoğurt,rize merkez organik yoğurt satışı,rize merkez adaklık satışı,rize merkez adaklık kurbanlık,rize merkez adaklık fiyatları,rize merkez kurbanlık fiyatları,rize merkez akike kurbanı,rize merkez akike kurbanı satışı,rize merkez islami şartlara uygun adaklık kesimi,rize süt ve süt ürünleri,rize süt ve süt ürünleri çeşitleri,rize süt ve süt ürünleri satışı,rize doğal süt ürünleri,rize doğal köy ürünleri,rize keçi sütü satışı,rize keçi sütü fiyatları,rize keçi sütü,rize günlük keçi sütü,rize günlük taze süt,rize günlük taze süt satışı,rize süt satışı,rize günlük süt satışı,rize keçi peyniri,rize keçi peyniri satışı,rize keçi peyniri çeşitleri,rize koyun yoğurdu,rize koyun yoğurdu satışı,rize doğal koyun yoğurdu,rize koyun yoğurdu,rize koyun yoğurdu satışı,rize koyun yoğurdu fiyatları,rize organik peynir,rize organik peynir satışı,rize organik yoğurt,rize organik yoğurt satışı,rize adaklık satışı,rize adaklık kurbanlık,rize adaklık fiyatları,rize kurbanlık fiyatları,rize akike kurbanı,rize akike kurbanı satışı,rize islami şartlara uygun adaklık kesimi,süt ve süt ürünleri,süt ve süt ürünleri çeşitleri,süt ve süt ürünleri satışı,doğal süt ürünleri,doğal köy ürünleri,keçi sütü satışı,keçi sütü fiyatları,keçi sütü,günlük keçi sütü,günlük taze süt,günlük taze süt satışı,süt satışı,günlük süt satışı,keçi peyniri,keçi peyniri satışı,keçi peyniri çeşitleri,koyun yoğurdu,koyun yoğurdu satışı,doğal koyun yoğurdu,koyun yoğurdu,koyun yoğurdu satışı,koyun yoğurdu fiyatları,organik peynir,organik peynir satışı,organik yoğurt,organik yoğurt satışı,adaklık satışı,adaklık kurbanlık,adaklık fiyatları,kurbanlık fiyatları,akike kurbanı,akike kurbanı satışı,islami şartlara uygun adaklık kesimi,

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014